Webcast: Jak bezpiecznie przetwarzać i udostępniać informacje w firmie, czyli jak i co mają ze sobą wspólnego: RMS, DRM, PKI, SPS, EPM i wiele innych magicznych skrótów


Kazda organizacja pracuje na róznorakich dokumentach, które powinny byc chronione w róznym stopniu. W prezentacji zostanie pokazane, jak w praktyce wykorzystac mozliwosci wymienionych systemów, które pracujac razem zapewniaja ochrone dokumentom. Omówiona zostanie równiez kwestia ochrony informacji przed administratorami, co w wiekszosci firm stanowi problem oraz szeroki asortyment dokumentów, poczawszy od zwyklych dokumentów Office az do plików multimedialnych.

Prezenter
Grzegorz Tworek
Konsultant [ISCG]
Inzynier systemowy, komputerowiec w drugim pokoleniu. Od wielu lat aktywnie promuje idee zwiazane z bezpieczenstwem informatyki, zwlaszcza w powiazaniu z systemami Microsoft. Autor artykulów i ksiazek na temat security, prelegent na rozmaitych konferencjach. Aktywnie uczestniczy w dzialaniach SEClub. Równie duzy zapal do tworzenia jak i do psucia systemów sprawia, ze w projektach najchetniej uczestniczy jako audytor.
 
Preze
nter
Piotr Olszewski
Wice
prezes i konsultant [ISCG]
Inzynier i trener Microsoft. Ponad szesc lat zarzadzal projektami IT i prowadzil szkolenia (zdobyl tytul najlepszego trenera Microsoft w 2000 r.). Ma na swoim koncie kilka wdrozen systemów Microsoft w duzych miedzynarodowych korporacjach i wiele mniejszych wdrozen dla krajowych firm. Obecnie wspóltworzy zarzad firmy ISCG Sp. z o. o. (Gold Partnera Microsoft) i udziela sie jako konsultant. Specjalizuje sie w technologiach i rozwiazaniach z obszaru bezpieczenstwa informacji i systemów - w analizie ryzyka i ocenie bezpieczenstwa systemów, polityce bezpieczenstwa, PKI, systemach Firewall, IDS/IPS.

Comments (0)

Skip to main content