Kontakt


Ważne! Pomoc techniczna

Chciałbym od razu zaznaczyć, że moją rolą nie jest wspomaganie pojedynczych użytkowników w ich problemach ze wszystkim, co związane z Microsoft.

Niestety tego typu pytań dostaję zbyt wiele, a zupełnie nie dotyczą one tego czym faktycznie się zajmuję.

W tym celu (pomocy użytkownikom) stworzone zostało nasze Centrum Obsługi Klienta. Z Pomocy Technicznej COK mogą korzystać bezpłatnie wszyscy legalni i zarejestrowani użytkownicy produktów Microsoft.

Można z niej skorzystać zarówno całodobowo przez Internet jak i telefonicznie (pod numerami: 0 801 308 801 lub +48 22 594 19 99) od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00 (w soboty od 9:00 do 16:00).

Proponowałbym więc generalnie korzystanie z COK, natomiast gdyby nie przyniosło to rezultatów to proszę o kontakt a wtedy postaram się pomóc innymi metodami i kanałami.

Częścią mojej pracy jest kontakt z ludźmi, którzy potrzebują czasem pomocy, czasem rady. A czasami po prostu chcą o czymś opowiedzieć, czymś się pochwalić.

Ja z chęcią odpisuję w miarę możliwości na maile i taką formę kontaktu preferuję. Można pisać do mnie na adres mariusz.kedziora@microsoft.com

Jeśli macie ochotę to poniżej dostępny jest formularz kontaktowy przez który również dostanę maila, a być może Wam będzie wygodniej z niego wysłać mi wiadomość.

Uwaga - zanim wyślesz mi maila przeczytaj proszę ważną uwagę, którą napisałem tuż obok, po prawej stronie.

W miarę możliwości i potrzeb nie widzę problemu, aby spotkać się osobiście w Warszawie, w siedzibie Microsoft Polska przy al. Jerozolimskich 195a.

Skip to main content