Kim jestem?


Witam,

Nazywam się Mariusz Kędziora i pracuję w polskim oddziale Microsoft.

Na blogu staram się przekazywać Wam ciekawe informacje o technologiach Microsoft w trochę luźniejszej formie niż to jest w dokumentacji czy na oficjalnych stronach Microsoft.

Jeśli masz ochotę skontaktować się ze mną - to zapraszam na stronę, na której dowiesz się jak najlepiej to zrobić.

Gdzie mnie spotkacie?

Jest kilka miejsc w sieci gdzie można mnie spotkać, są to m.in.:

Jeśli macie ochotę spotkać mnie w realnym świecie - to zachęcam do czytania bloga i zwracania uwagi na konferencje o jakich piszę i na których występuję. Wtedy najczęściej mam chwilę, żeby pogadać na wszelakie tematy.

Oficjalne BIO

Od 2007 roku pracuje w firmie Microsoft. Przez 8 lat w dziale Nowych Technologii (DX), teraz w dziale Microsoft Services jako Technical Account Manager. Na co dzień odpowiedzialny za wsparcie działów IT w utrzymaniu i rozwoju infrastruktury kluczowych Klientów z wykorzystaniem grupy profesjonalnych inżynierów Microsoft (PFE). Posiada certyfikaty: MCSE Private Cloud, MCSA, MCT i VCP5. Przed podjęciem pracy w Microsoft pracował w firmach sektora IT. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, kierunek Automatyka i Robotyka. Prowadzi firmowego bloga ewangelista.IT, na którym wyjaśnia prostym językiem trudne tematy IT.

Skip to main content