Wywiad o certyfikacji Microsoft (wideo)


Kiedy półtora miesiąca temu napisałem Wam o wizycie w Polsce Dona Fielda (Senior Director, Microsoft Certification Programs), poprosiłem Was też o przygotowanie pytań, które mógłbym mu zadać - również tych trudnych. Przysłaliście naprawdę sporo ciekawych pytań!

Dwa tygodnie temu miałem okazję spotkać Dona i przez godzinę rozmawiać z nim o temacie certyfikacji. W trakcie tej rozmowy padło wiele ciekawych pytań (w tym również tych Waszych, również trudnych) oraz oczywiście wiele ciekawych odpowiedzi.

Nie przedłużając zapraszam Was do obejrzenia nagrania tego wywiadu. Surowy materiał miał ponad godzinę, po obróbce i montażu mamy dla Was 40 minut ciekawego (mam nadzieję) materiału. Cały wywiad jest w języku angielskim.

Linki do konkretnych fragmentów

Dla Waszej wygody natomiast przygotowałem linki kierujące do określonych pytań i odpowiedzi w nagraniu, więc jeśli macie tylko chwilę to możecie posłuchać odpowiedzi tylko na to konkretne pytania:

Comments (2)
  1. @Wojciech: Dzięki bardzo! Mi się bardzo miło z Donem rozmawiało, choć miałem finalnie wrażenie, że wywiad będzie długi i może nie będziecie mieli czasu go obejrzeć. Ale pomysł z linkami do poszczególnych pytań i odpowiedzi chyba był strzałem w dziesiątkę 🙂

  2. Super to wyszło – obejrzałem odpowiedzi na pytania, które osobiście mnie interesowały i rzeczywiście Don ma rację.

    Super wywiad Mariuszu!

Comments are closed.

Skip to main content