Spotkanie na żywo z CTO Microsoft


Trafiła dziś do mnie informacja o moim zdaniem ciekawym spotkaniu jakie będzie zorganizowane w przyszłym tygodniu. Otóż w Polsce pojawi się jedna z osób, która wie dużo na temat tego gdzie i dlaczego Microsoft podąża.

Bill Gates i Norm JudahNorm Judah, bo to o nim mowa jest w Microsoft Corp Chief Technology Officer (CTO) w Microsoft Services. I w hierarchi służbowej Steve Ballmer (CEO) jest bardzo blisko niego (lub też na odwrót).

Jako ciekawostkę powiem Wam, że jest to osoba, która zawsze prowadzi sesje generalne na wewnętrznej konferencji Microsoft TechReady (czasem zdarzało mi się pisać o tej konferencji). Na scenie to bardzo żywiołowy człowiek, znany też ze swoich bardzo kolorowych i wyrazistych koszul oraz czerwonych okularów 🙂

Ale poza wyglądem, ma też bardzo dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia - miałem okazję rozmawiać z nim kiedyś, własnie przy okazji kolacji na TechReady i naprawdę bardzo polecam pojawienie się na takim spotkaniu. Tym bardziej, że osoby pokroju i na stanowisku takim jak Norm, w Polsce nie pojawiają się zbyt często.

Nasz gość poprowadzi u nas w kraju dwa wykłady:

Ja osobiście bardzo zachęcam do pojawienia się na takim spotkaniu!

PS. Wbrew obiegowym opiniom - nadal żyję, a wszystko inne to plotki i pomówienia 😉 Ale na blogu jeszcze chwilę się będe pojawiać dosyć sporadycznie, aczkolwiek nadal mam ambicje i chęci, żeby powrócić do bardzo regularnego blogowania (tym bardziej, że tematów nie brakuje).

Comments (2)
  1. @dzinks: Z tego co wiem – to niestety nie będzie ani transmisji ani nagrania 🙁

  2. dzinks says:

    Mariusz, będzie może LM lub udostępnione nagranie?

Comments are closed.

Skip to main content