Moje prezentacje do końca roku


Ikona PowerPointDo końca roku jeszcze 1.5 miesiąca, ale okazuje się, że w tym czasie będę miał okazję pojawić się w kilku miejscach Polski z moim prezentacjami.

Jeśli więc będziecie w Warszawie, Olsztynie lub Rzeszowie to już dziś zapraszam Was na spotkanie ze mna 🙂 Na przyszły rok mam też już wstępne plany odwiedzin Krakowa. Po szczegóły zapraszam poniżej.

Wszystkie poniższe konferencje/spotkania są oczywiście bezpłatne. A udział może w nich wziąć praktycznie każdy, do czego zresztą bardzo Was zachęcam.

Rzeszów: 30 XI (wtorek)

W ostatni dzień listopada wybieram się na IT Academic Day do Rzeszowa. Tam będę miał okazję poprowadzić sesję o chmurze dla specjalistów IT. To sesja, którą miałem przyjemność poprowadzić na MTS 2010 i która cieszyła się sporym zainteresowaniem plus została moim zdaniem całkiem dobrze oceniona przez uczestników sesji.

Agenda (pierwszego dnia ITAD):

  • 8.30 - 8.45 - Oficjalne rozpoczęcie konferencji - 15 min. 
  • 8.45 - 10.00 - Zarządzanie środowiskiem przez InTune (Grzegorz Piotrowski) - 75 min. 
  • 10.00 - 11.15 - Historia Internet Explorer 9 - przegląd techniczny (Łukasz Foks) - 75 min. 
  • 11.25 - 12.40 - Chmura dla specjalistów IT. Mamy się jej bać czy może zrozumieć? (Mariusz Kędziora) - 75 min.
  • 12.40 - 13.00 - Sekcja LEGO w KNEiTI - 20 min.
  • 13.10 - 14.25 - LEGO Mindstorms w nauce programowania i podstaw robotyki - przegląd języków i środowisk (Jakub Piasecki) - 75 min.
  • 14.25 - 14.30 - Zakończenie pierwszego dnia konferencji - 5 min. 

Warszawa: 7 XII (wtorek)

Tuż po Mikołajkach będę miał okazję spotkać się z Wami w biurze Microsoft w Warszawie na 26. spotkaniu grupy WGUiSW. Tym razem tematem z mojej strony będzie bezpieczeństwo chmury.

Nawet nie wiecie jak duże ilości pytań dostałem na temat właśnie bezpieczeństwa po mojej sesji na MTS 2010. Postaram się na te wszystkie pytania odpowiedzieć 7 grudnia.

Agenda:

  • 18.00 - 18.05 Powitanie
  • 18.05 - 19.05 EEG a Windows | Grzegorz Gałęzowski
  • 19.05 - 19.15 Przerwa
  • 19.15 - 20.30 Bezpieczeństwo chmury i danych mojej firmy | Mariusz Kędziora
  • 20.30 - 20.40 Przerwa
  • 20.40 - 21.40 Bezpieczeństwo systemów Microsoft Windows - dobre praktyki  cz.1 | Łukasz Karasek

Olsztyn: 9 XII (czwartek)

A w Olsztynie, przy okazji Olsztyńskiego Dnia Informatyki, ponownie powrót do tematu chmury dla specjalistów IT. A Olsztyński Dzień Informatyki to informatyczna konferencja organizowana przez lokalną społeczność skupioną wokół grup: eastgroup.pl, OLMUG oraz OGIT.

Agenda:

  • 9:00 - 10:00 Rejestracja
  • 10:00-10:15 Powitanie i przedstawienie grup
  • 10:15-11:30 Chmura dla specjalistów IT. Mamy się jej bać czy lepiej zrozumieć? Mariusz Kędziora
  • 11:30-11:45 Przerwa
  • 11:45-12:15 Imagine Cup oczami uczestników Marcin Bartoszuk i Arek Kondratiuk
  • 12:15-12:30 Przerwa
  • 12:30-13:45 Programowanie Windows Phone 7 Bartłomiej Zass
  • 13:45-14:30 Przerwa obiadowa
  • 14:30-15:45 Szkolenie z technik prezentacji Jakub Jałbrzykowski
  • 15:45-16:00 Przerwa
  • 16:00-17:15 Pasja programisty .NET z Xbox 360 & Kinect Marcin Iwanowski
  • 17:15-17:30 Zakończenie

Kraków: styczeń/luty

Nie mam jeszcze ani konkretnej daty ani miesiąca nawet, ale wstepnie to właśnie w styczniu lub lutym pojawię się w Krakowie. Będzie to o tyle nietypowe, że zaprosiła mnie do siebie Krakowska Grupa Developerów .NET.

Mieliby ochotę dowiedzieć się trochę więcej o... bezpieczeństwie chmury. Więc jeśli tylko wszystko dojdzie do skutku to w Krakowie również taką sesję poprowadze. Tu szczegóły pojawią się pewnie już po Nowym Roku.

Zapraszam!

Jeśli więc znajdziecie czas i będziecie w pobliży miejsc, które odwiedzę - to serdecznie Was zapraszam. Z jednej strony postaram się opowiedzieć coś ciekawego, a z drugiej będzie pewnie okazja do zamienienia kilku słów.

Dajcie znać w komentarzach kogo gdzie będę miał okazję spotkać 🙂

PS. Po tygodniu pobytu na TechEd + w tym tygodniu kilku dniach urlopu i wyjazdów służbowych (jutro też mnie nie ma)... będę wracał pomału do żywych. Postaram się wszelkie zaległości mailowe odrobić jak najszybciej. Ale jeszcze kilku dni potrzebuję.

Comments (4)

  1. @lzieba: No Olsztyn to i tak dla mnie spora północ 😉 A bardziej serio… Przy okazji ITADów byłem otwarty na propozycje z całej Polski, ale zaproszenie dostałem od Olsztyna i Rzeszowa 🙂 Od spotkań grup też się nie wypieram w miarę rozsądku. Więc jak ktoś ma ochotę mnie usłyszeć to móże już nie w 2010, ale w 2011 z chęcią pojadę na północ 🙂

  2. "Dajcie znać w komentarzach kogo gdzie będę miał okazję spotkać :)"

    Mnie, mnie 😉 W końcu ktoś Cię w Rzeszowie musi powitać 😀

  3. lzieba says:

    Widzę, że omijasz północ Polski, wpadając tu tylko na urlopy 😛

  4. PAV83 says:

    Akurat o tej godzinie (w Olsztynie),gdy mam ćwiczenia. 😐

Skip to main content