Jutro w Łodzi opowiem o chmurach


Zapomniałem o jednej ważnej rzeczy napisać - o mojej wizycie jutro w Łodzi. Zostałem zaproszony przez Łódzką Grupę Profesjonalistów IT & .NET na ich spotkanie, które odbędzie się właśnie jutro.

Łódzka Grupa Profesjonalistów IT & .NETNa 26. spotkaniu grupy opowiem o chmurach dla specjalistów IT.

Spotkanie odbędzie się 1 lipca 2010 (czwartek) w Centrum Komputerowym ZETO S.A. (Łódź, ul. Narutowicza 136). Start o godzinie 18:00.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY! Jedynie wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie spotkania http://Ms-Groups.pl/Lodz/26.spotkanie . Uwaga - rejestracja zostanie zakończona dziś (!) około godziny 22:00. Po tym czasie nie będzie możliwości już zapisania się na spotkanie i uczestniczenia w nim!

Podczas spotkania rozlosowane zostaną nagrody w postaci:

 • Voucher zniżkowy 25% na dowolny egzamin certyfikacyjny Microsoft
 • T-Shirty
 • Smycze
 • Oprogramowanie NFR
 • i inne gadżety

Moja sesja

Poniżej dokładniejsza informacja o mojej sesji

„Serwer w chmurach. Bać się czy może lepiej zrozumieć?”
Poziom trudności: 200
Ostatnio coraz więcej mówi się o Cloud Computing czyli serwerach w chmurach. Dla wielu osób jest do nadal bardzo mgliste i magiczne pojęcie. Pytanie czy warto się bać tego i podchodzić jak pies do jeża? Czy może lepiej już teraz zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi i być przygotowanym na to, co i tak nadejdzie czy tego chcemy czy nie. Zapraszam na moją sesję, gdzie postaram się „łopatologicznie” wyjaśnić o co chodzi z serwerami w chmurach.

Zapraszam serdecznie!!!

Comments (2)

 1. @Darek: No szkoda tylko, że późno o tym napisałem :/ Ale o ile przygotowywać prezentację zacząłem jakiś czas temu to dopiero dzisiejsze przypomnienie Outlooka przypomniało mi o napisaniu o tym 🙂

  No to raz jeszcze – zapraszam 🙂

 2. Anonymous says:

  Dzięki Mariusz za reklamę własnego wystąpienia 😀

  Ja w imieniu swoim jako lider ścieżki IT Pro owej Grupy, przyłączam się do "reklamy" evetu i zapraszam wszystkich serdecznie na ostatnie spotkanie w tym sezonie 🙂

Skip to main content