Windows 7 przy kawie


Dziś ruszyła publikacja serii krótkich (10 min.), polskich webcastów dotyczących Windows 7 – przeznaczonych dla specjalistów IT.

Autorem całej serii filmów jest Łukasz Foks, znany pewnie wielu z moich czytelników bloga. To Łukasz sam odezwał się do mnie, że ma gotowe takie webcasty i chciałby je gdzieś opublikować.

Webcasty pojawiać się będą regularnie przez cały styczeń, codziennie jeden webcast.

A pojawiać się będą na platformie TechNet Edge – w specjalnie przygotowanym miejscu.

Zachęcam również oczywiście do regularnego oglądania kolejnych odcinków (w tej chwili dostępny już również o Problem Steps Recorder).

Żeby ułatwić ich śledzenie i oglądanie – można sobie dodać odpowiedni RSS do czytników.

Swoją drogą to trochę zmieniłem na polskiej stronie TechNet Edge, gdzie teraz m.in. można zobaczyć webcasty konkretnych autorów.

A jako niespodziankę mogę zdradzić, że już niedługo platforma Edge przejdzie małe odświeżenie oraz będzie się rozwijała jeszcze szybciej (ze względu na zmiany w korporacyjnym zespole zajmującym się tą platformą).

Comments (1)

  1. Amadeusz says:

    Nareszcie coś się w tym serwisie zaczyna dziać. A tak poważnie, to fajnie, że taka inicjatywa powstała i chwała Łukaszowi, że poświęca swój czas. Widać, że polska społeczność wychodzi trochę z "cienia"… 🙂 Najpierw virtualstudy.pl a teraz to. Dobrze się dzieję, oj dobrze!

Skip to main content