Jak NIEkonferencja to co?


Kilka dni temu czytając sobie Blipa a konkretniej zasubskrybowany tag #microsoft moją uwagę zwróciło słowo NIEkonfernecja.

image

Wtedy nie bardzo miałem czas, żeby doczytać o co dokładniej chodzi (byłem na TechEd) – ale rzuciło mi się tylko w oczy, że to konferencja organizowana przez Microsoft… a ja nic o tym nie wiem.

Jak już znalazłem chwilę czasu na wgryzienie się w temat to okazało się jeszcze że konferencję nie tylko faktycznie organizuje Microsoft, ale konkretniej mój dział DPE 😀 czyli Developer & Platform Evangelism.

Dlaczego ja o tym nie wiem?

Ale chyba wiem dlaczego nic o tym nie wiedziałem. Bo konferencja jest skierowana do osób nie do końca mocno technicznych (tak jak to rozumiem). Jest też dla osób, które może nie koniecznie miały do czynienia z Microsoft tak bardzo jak wielu czytelników mojego bloga.

Myślę więc, że jeśli i Wy macie znajomych, którzy nie mieli okazji być na żadnej konferencji Microsoft – to jest do idealna okazja, żeby zabrać ich ze sobą. Tym bardziej, że jest to darmowa konferencja.

Dlaczego warto iść?

Chłopaki mają 5 powodów dla których warto przyjść na taką konferencję:

 • NIE będziemy zanudzać
 • NIE interesuje Cię technologia? Weź udział w części biznesowej
 • NIE interesuje Cię biznes? Cześć technologiczna czeka na Ciebie
 • NIEspodzianki dla uczestników
 • NIE lubisz samej teorii? Masz okazję przetestować Microsoft Surface!

Ja dodam, że dużym plusem będzie też to, że konferencje będą w 5 miastach Polski. Więc możecie zawsze znaleźć coś blisko siebie.

I dodatkowo jeszcze idąc do zakładki Prelegenci na pewno zobaczycie znajome twarze, które na dodatek moim zdaniem gwarantują naprawdę świetną konferencję.

Kiedy i gdzie?

Tak jak wspominałem – możecie wybrać jedno z 5 miast w Polsce:

 • 24.11 – Gdańsk, Hotel Scandic Gdańsk
 • 26.11 – Poznań, Hotel Novotel Poznań Malta
 • 02.12 – Wrocław, Hotel Sofitel Wrocław Old Town
 • 03.12 – Katowice, Hotel Monopol
 • 08.12 – Warszawa, Hotel Sofitel Victoria

Co się będzie działo?

A to co można przeczytać na stronie konferencji o samej konferencji:

Masz pomysł na biznes, który wstrząśnie rynkiem IT? Potrzebujesz wiedzy i inspiracji? Tworzysz serwisy internetowe? Szukasz najnowszych technologii, które wyróżnią Twoją firmę na tle konkurencji? A może po prostu uważasz się za geeka?

Nie przegap darmowych niekonferencji Microsoft!

Każde ze spotkań prowadzimy w nieformalnej, lecz merytorycznej atmosferze, dlatego właśnie nazwaliśmy je niekonferencjami. To niezwykłe imprezy, które organizujemy by spotkać się z Tobą, porozmawiać otwarcie o biznesie i zaprezentować aktualne trendy w branży IT. Zapraszamy do uczestnictwa!

Ja również bardzo serdecznie zapraszam!!!

Comments (3)

 1. Amadeusz says:

  W sumie pewnie niewielu wiedziało. Ja dowiedziałem się z bloga SocialiTy (masz go przecież w blogroll’u). 🙂  

 2. Mateusz says:

  Gdyby nie blog Mariusz to pewnie bym nie wiedział. Niestety miasto pominięte w którym obecnie jestem.

 3. xd says:

  pewnie się nie odbędzie – MS już jedną taką konferencję odwołał. Też roadshow i 5 miast. mial byc m.in. artur zarski i tomasz kopacz a wydarzenie poswiecone vs2010. wytlumaczenie – przeniesienie konferencji w tryb online z powodu grypy O o

Skip to main content