Jaki będzie MTS 2010?


Pewnie myślicie – co to za pytanie w przededniu MTS 2009? A ja Wam powiem, że to bardzo ważne pytanie, a odpowiedź na nie zależeć będzie w bardzo dużej mierze od Was.

Jak co roku podczas konferencji będziecie mieli możliwość wypełnienia ankiet.

Co zrobiliśmy z ankietami z MTS 2008?

Bardzo uważnie przeglądaliśmy WSZYSTKIE ankiety wypełnione przez Was w poprzednim roku. Zarówno te dotyczące merytoryki jak i te dotyczące organizacji konferencji.

Całkiem sporą ilość Waszych uwag udało się zrealizować w tym roku:

 • Powinno być dużo lepiej z napojami, przekąskami, obiadem
 • Laboratoria będą trochę mniejsze niż poprzednim razem
 • Będziecie mieli więcej czasu w przerwach między sesjami
 • Sesja generalna będzie krótsza i DUŻO ciekawsza
 • Powtarzamy konkurs Speaker Idol (z niespodziankami!)
 • Stanowisko Społeczności będzie ponownie tętnić życiem!
 • Identyfikatory powinniście już dostać pocztą
 • Ankiety będą trochę krótsze 🙂

Pewnie jest też wiele innych małych drobiazgów, o których teraz już nawet nie pamiętam.

Co ja z tego będę miał?

Pewnie pomyślicie – no ok, wypełnienie ankiety to jednak trochę czasu zajmuje, na dodatek czasem pytacie o dziwne rzeczy.

Ale pamiętajcie, że pierwszą rzeczą, którą możecie mieć z wypełnienia ankiety konferencyjnej jest satysfakcja, że możecie mieć duży wpływ na MTS 2010.

Ale dla zachęty mamy też coś bardziej wymiernego – co 10 osoba, która wypełni 4 osoby dziennie, które wypełnią całą ankietę (zarówno część merytoryczną jak i organizacyjną) dostanie od nas podobnie jak w zeszłym roku bezpłatną wejściówkę na następny MTS.

Moim zdaniem szanse na wygranie takiej nagrody są naprawdę bardzo duże.

A i nagroda jest bardzo ciekawa – bo po pierwsze już w październiku dowiecie się, że macie zapewnione miejsce na następny MTS. Nie będziecie musieli czekać na uruchomienie rejestracji, informacje o cenach, itp. – po prostu będziecie mieli wejście zapewnione.

Po drugie – nie wiem czy wiecie ale laureaci takiej nagrody z zeszłego roku (chyba około 50 osób) na tegoroczną konferencję dostało wejściówki oznaczone jako VIP! Znaczy to m.in. tyle, że mogą wchodzić na dowolne sesje. Ale jest też kilka innych benefitów – naprawdę warto.

To już chyba mój ostatni post przed MTS, więc pozostaje mi tylko powiedzieć “Do zobaczenia”! Bawcie się dobrze na MTS i pamiętajcie o ankietach – to dla nas BARDZO ważne.

Comments (3)

 1. ToMeK says:

  Taka plakietke VIP to ja poprosze 🙂

 2. pawel says:

  A wiadomo już, pod jakim adresem będzie witryna MTS? Bo MTS.pl zajęta, MTS2010.pl też… Może czas pomyśleć nad domeną, która zostanie po wsze czasy, a nie co roku narażacie się na to, że ktoś będzie "fast enough"  i zajmie Wam domenę przed następną konferencją? 🙂

 3. pawel says:

  Sugestia a propos witryny: mts2010.microsoft.com. Prosto, ładnie i skutecznie. Pytanie, czy proste do realizacji, ale chyba tak, bo to przecież jednak największa oficjalna impreza MS w tej części globu.

Skip to main content