MTS 2009: Czuć że to lada moment


Pewnie patrząc na moją dostępność (a raczej jej brak) czy godziny w jakich ostatnio pracuję (teraz na zegarku jest 2:49) – można się domyślać, że do MTS 2009 jest już dużo bliżej niż dalej.

Co jest gotowe?

Z rzeczy, które są już gotowe to m.in.:

Sesja generalna

Tu uchylę rąbka tajemnicy i powiem Wam, że widziałem już sesję generalną 😉 Ale to nie znaczy że Wy ją przespaliście.

Podczas zeszłotygodniowego Company Meeting (gdzie cała firma pojechała na 2 dniowe spotkanie wewnętrzne) miałem okazję zobaczyć prezentację, której pewnie 90% będzie wykorzystane na sesji generalnej.

I jeśli nic się nie zmieni to jestem pewien, że będziecie bardzo miło zaskoczeni. Więc już teraz bardzo zachęcam do obejrzenia tej sesji – nawet jeśli w zeszłym roku mieliście dużo uwag. W tym roku sesja generalna będzie wyglądała inaczej. Naprawdę warto będzie ją zobaczyć. Nic więcej powiedzieć nie mogę.

Comments (3)

  1. No przyznam się, że też do środy bałem się sesji generalnej. Wiem, że w zeszłym roku nie była zachwycająca pod wieloma względami.

    Ale jak chłopaki pokażą to co na Company Meetingu (niestety na 100% nie pokażą wszystkiego, bo nie wszystko możemy pokazać jeszcze publicznie) – to będzie się bardzo miło oglądało taką sesję 🙂

  2. brejk says:

    Narobiłeś apetytu 😉 Już się nie mogę doczekać. Zwłaszcza Community @ Night 😀

  3. Tomek Wisniewski says:

    Dobrze slyszec, ze wszystko idzie do przodu a info o sesji generalnej chyba cieszy najbardziej 😀

Skip to main content