Darmowe szkolenie z Windows 7


Sporo szumu jest ostatnio o Windows 7 (jakoś się temu nie dziwię), więc i korporacja podążą tym tropem i coraz więcej materiałów pojawia się o Windows 7.

Dostałem właśnie wewnętrzne info, że dostępne są już 3 darmowe szkolenia online z Windows 7. W tym jedno jest specjalnie dla specjalistów IT.

Dwugodzinne szkolenie pt. “What’s New in Windows 7 for IT Professionals” ma za zadania pokazać w prosty sposób co ciekawego Windows 7 będzie miał do zaoferowania dla specjalistów IT.

Jeśli szukacie też dodatkowych informacji szkoleniowych – to ruszyła również podstrona portalu Microsoft Learning, a mianowicie Windows 7 Learning Portal.

Na tej stronie znajdziecie całkiem pokaźną dawkę wiedzy – w tym na przykład darmowe rozdziały z książek MS Press.

Przy okazji – MTR 2009

I na koniec dwa słowa o wczorajszym Microsoft Technology Review, które też było powiązane z Windows 7.

Otóż na dwóch sesjach była mowa o migracji do Windows 7. Jak zawsze miałem ze sobą kamerę i jak tylko dziś po dotarciu do pracy zapuszczę konwersję filmów to mam nadzieję, że do końca dnia (lub najpóźniej w piątek) pojawią się webcasty.

Wiadomo też już, że czwarte (i ostatnie jednocześnie) spotkanie z tej serii odbędzie się 4 czerwca. Pewnie niedługo pojawi się więcej szczegółów na ten temat.

Comments (0)

Skip to main content