Deployment Toolkit + artykuły na TechNet


Jak pewnie wiecie już jutro będzie Microsoft Technology Review, na którym dwie sesje będą dotyczyły Microsoft Deployment Toolkit.

Dla wszystkich nieobecnych mam dwie dobre wiadomości.

 • Po pierwsze sesje będą nagrywane (jak poprzednie).
 • A po drugie Nataniel Zieliński, który jutro pokaże Wam MDT napisał artykuł na ten temat, który dziś opublikowaliśmy na portalu TechNet.

Drobny dodatek na TechNet

Przy okazji tej informacji chciałem Wam dać znać, że uruchomiłem mały eksperyment na portalu TechNet.

Od artykułu Nataniela wszystkie artykuły polskich ekspertów będą miały dodatkowo możliwość ich pobrania w pliku PDF lub XPS.

image

Słyszałem od kilku osób, że bardzo to ułatwia czytanie i zbieranie artykułów, które można też sobie w rozsądny sposób wydrukować.

Więc przez najbliższy czas sprawdzimy na ile to się przyjmie – sprawdzę po prostu statystyki pobrań plików i zobaczymy ile osób z tego korzysta.

Mam nadzieję, że to Wam się przyda. Przyda się? 🙂

Comments (3)

 1. Czy się przyda? Bardzo. Zwykle, jak chciałem coś zatrzymać… kopiowałem do Worda, przeformatowywałem… i tak zapisywałem.

  Chyba Robert S. kiedyś coś dał w pdf-ie (ale nie dam za to głowy) i to było super.

 2. Maciej Pawlak says:

  Zauważyłem już tą funkcjonalność właśnie wczoraj, jak czytałem artykuł, powiem że fajnie aby tak zostało. Chociażby dlatego, że prościej jest wydrukować sobie taki artykuł, lepiej się czyta z papieru niż z monitora 🙂

 3. Kamil Karczmarczyk says:

  no dokladnie – to swietna funkcjonalność! ja też wolę sobie wydrukować, by nie męczyć wzroku.

Skip to main content