Mini konkurs: Vouchery 40% na egzamin


Koniec roku pomału się zbliża, a mi w ręcę wpadły vouchery z 40% zniżką na egzaminy certyfikacyjne Microsoft.

Vouchery uprawniają do zniżki (do końca tego roku kalendarzowego), więc termin stosunkowo krótki, ale wiem, że sporo osób akurat w tym okresie dosyć intensywnie się egzaminuje.

Jeśli więc macie ochotę dostać ode mnie taki voucher to zadanie jest banalne.

Pytanie

Napiszcie mi po co zdajcie egzaminy Microsoft, co z tego będziecie mieli (lub co Wam się wydaje, że będziecie mieli), oraz co dobrego być może udało się już Wam uzyskać po zdanych egzaminach.

Jeśli macie ochotę możecie się wzorować na wypowiedziach ludzi, którzy są pokazani na stronach certyfikacji.

Chciałbym, żeby Wasza odpowiedź była długości/wielkości takiej jak właśnie te wspomniane wypowiedzi. Przy czym wypowiedzi nie muszą być aż tak oficjalne jak te przykładowe 🙂

Nagrody

Nagrodami jest 15 voucherów zniżkowych (40%) na dowolny egzamin Microsoft. Nagrody dostanie pierwsze 15 osób, które podeśle mi swoje teksty.

Dodatkowo mam dwie dobre wiadomości.

Po pierwsze jeśli wygracie voucher i zdacie egzamin to dostaniecie ode mnie od ręki drugi identyczny voucher!

Po drugie spośród nadesłanych odpowiedzi wybiorę sobię jedną, która mi przypadnie najbardziej do gustu i dla tej osoby będzie specjalna nagroda niespodzianka 🙂

Uwaga: Vouchery są ważne do 31.12.2008 i nie można ich łączyć z promocją Second Shot.

Odpowiedzi

Odpowiedzi przesyłajcie na maila mariusz.kedziora@microsoft.com z dopiskiem “Konkurs Voucher 40%” w temacie. Na odpowiedzi czekam do końca tego tygodnia (30 XI, 23:59).

Vouchery będę przesyłał na bieżąco jak będę dostawał prawidłowe odpowiedzi, żeby nie czekać do końca tygodnia (bo czas leci). Natomiast odpowiedź na nagrodę niespodziankę będę wybierał po 1 grudnia.

Gotowi? To chwilę myślimy i podsyłamy maila 🙂

Comments (10)
 1. @maly: Ano niestety nie wybralem, bo spośród nadesłanych maili spodobało mi się 5 sztuk. Więc jeszcze dziś się szybko zastanowię co z tym zrobić i mam nadzieję, że na koniec dnia pojawią się wyniki + moje komentarze.

 2. Widzę, że nie doczekam do piątku, bo w tej chwili został mi jeden, ostatni voucher 🙂 Byliście szybsi niż myślałem.

  Ale super – cieszę się, że mogę pomóc przy zdawaniu egzaminów.

 3. No i koniec z voucherami – oddałem właśnie ostatni, 15 voucher.

  Dajcie mi dzień lub dwa na dokładne przejrzenie Waszych maili, a dodatkowo spośród Was wyłonię jedną osobę, która dostanie dodatkowo niespodziankę za najciekawszą wypowiedź 🙂

 4. @aspire one: A czemu myślisz, że zmieniam zasady?

  Dokładnie będzie tak jak zacytowałeś 🙂 Z tych odpowiedzi, które przesłało mi 15 osób wybiorę dodatkowo jedną osobę i dostanie ona ode mnie nagrodę niespodziankę.

 5. @aspire one: Aaaa…. Chyba wiem o co Ci chodzi, ale mnie popraw jesli sie myle 🙂

  Chodzi Ci o to, że powinienem poczekać do końca tygodnia na wszystkie odpowiedzi i wtedy już bez względu na to czy ktoś zmieścił się w pierwszej 15 czy nie to spośród _wszystkich_ nadesłanych maili powinienem wybrać tą najlepsza?

  Przyznam się, że miałem na myśli że wybiorę spośród nagrodzonych osób tą dodatkową, ale jeśli faktycznie inaczej zrozumieliście – to nie mam nic przeciwko, żeby zaczekać do konca tygodnia i wtedy wybrać ze wszystkich, które do tego czasu przyjdą.

 6. @aspire one: No dobra – przekonałeś mnie tym wyciskaczem łez (i bardziej serio tym, że faktycznie napisałem to mniej jednoznacznie i dlatego będzie na korzyść wszystkich).

  Czekam więc do konca niedzieli jesli ktoś ma ochotę – voucherów już nie ma, ale jak będzie to ciekawy i dobry opis to nagroda niespodzianka może się trafić każdemu a nie tylko pierwszej piętnastce.

 7. aspire one says:

  @mariusz: czy zmieniasz zasady w czasie gry? 😉

  "Po drugie spośród nadesłanych odpowiedzi wybiorę sobię jedną, która mi przypadnie najbardziej do gustu i dla tej osoby będzie specjalna nagroda niespodzianka".

 8. aspire one says:

  "Po drugie spośród nadesłanych odpowiedzi wybiorę sobię jedną, która mi przypadnie najbardziej do gustu i dla tej osoby będzie specjalna nagroda niespodzianka".

  *spośród nadesłanych odpowiedzi*

  🙂

 9. aspire one says:

  @masakra: no wiem, że się czepiam i pewnie miałeś na myśli te 15, ale wyraźnie napisałeś, że "spośród nadesłanych odpowiedzi" – co oczywiście nie zmienia faktu, że to może być osoba, która znalazła się w TOP15.

  No ale pomyśl – potem te wyrzuty sumienia – nagle w sobotę przychodzi mail, który wycisnął Twoje łzy, wzruszył część współpracowników a czytelnicy bloga zmienili dzięki temu światopogląd 😀

  pozdrawiam serdecznie.

 10. Maly says:

  Hej Mariusz i jak wybrałeś już te osobę, która dostanie niespodziankę, a może dla wszystkich po smyczy microsoftu ??;)

Comments are closed.

Skip to main content