MTS 2008: Masz już harmonogram?


Wczoraj napisałem informację o tym, że ruszyliśmy z harmonogramem konferencji. Czemu więc dziś znowu o tym piszę?

Prosta sprawa – na niektórych sesjach miejsca kończą się błyskawicznie, a na niektórych jest całkiem spore obłożenie.

Najwyższa więc pora, jeśli jeszcze nie ułożyliście sobie harmonogramu, żeby to zrobić.

Jeśli zarejestrowaliście się na MTS 2008 i opłaciliście już swój udział to wystarczy się zalogować i przejść do zakładki Harmonogram.

A teraz jeszcze kilka ciekawostek na koniec:

Wasze wrażenia

Z tego co zdążyłem już poczytać sobie na różnych blogach i porozmawiać z kilkoma osobami to jesteście zadowoleni z dobranych przez nas tematów i prelegentów.

Na razie tylko problem jest z wyborem sesji czasem, bo w jednym czasie jest kilka dobrych propozycji 🙂 To podobno jest Wasz największy ból.

Webcasty

Słyszałem od wielu osób (i w wielu miejscach w sieci) pytania o to, czy po konferencji będą dostępne nagrania wszystkich sesji – bo czasami nakładały Wam się dwie ciekawe sesje w tym samym czasie.

W tej chwili nie mogę Wam jeszcze odpowiedzieć na to pytanie :(, ale już wkrótce pojawią się oficjalne informacje na ten temat na stronach MTS.

Sesje anglojęzyczne

Nie wiem czy wiecie, ale na sesjach anglojęzycznych (a jest ich razem 13) dostępne będzie oczywiście tłumaczenie symultaniczne.

Jeśli nie odznaczyliście przy rejestracji, że będziecie go potrzebowali to możecie to zrobić cały czas edytując swój profil.

Pozwoli nam to przygotować odpowiednią liczbę zestawów słuchawkowych na te sesje.

Obłożenie sesji

Bardzo duża część z Was już ułożyła swoje harmonogramy i przyznam, że tą ilością jestem bardzo zaskoczony (pozytywnie). Ale nadal jest sporo osób jeszcze bez harmonogramów.

Cały czas staram się na bieżąco przesuwać te najpopularniejsze sesje do jak największych sal, ale czasami jest to już niemożliwe.

Nie mogę pokazać konkretnych liczb jeśli chodzi o konkretne sesje, ale wiele osób chyba wybierało dosyć podobnie jak ja w moim poprzednim poście.

Oczywiście programiści też mają swoich faworytów, którzy bardzo dzielnie walczą popularnością z prelegentami specjalistów IT 🙂

I tym miłym akcentem zakończę dzisiejszy wpis.

Comments (4)
 1. Robert Stuczynski says:

  Trzymam kciuki aby udało się nagrać webcasty i je opublikować. Tak naprawdę chyba nigdy do konca to sie nie udalo. Dwa lata temu udalo się MS udostępnić kilka lub moze kilkanaście. O reszcie ślad zaginął 🙁

  Jesli bylo to az tak trudne (udostępnienie) to powinniście robic tak jak na zagranicznych konferencjach gdzie po 2-3 miesiacach wysyla sie DVD do osob ktore braly w nich udział. Duzo łatwiej to zrobic i chyba my tez sie bedziemy cieszyc ze mozemy to obejrzeć w dobrej jakosci bez koniecznosci sciagania.

 2. ziembor says:

  Robert,

  nie do końca. Tylko te topowe.  Np. teraz dostałem materiały z MMS 2008 –  i tak 1/3 ma wersję nagraną.

 3. Robert Stuczynski says:

  Hmmm z tego co wiem, ale moze sie myle, sa prelegenci ktorzy sobie zastrzegaja. Reszta jest na DVD. Po Teched Barcelonie i Orladno mialem po 2 DVD. Ogromna ilosc materialu i wydaje mi sie ze jest prawie wszsytko.

Comments are closed.

Skip to main content