MTS 2008: Harmonogram gotowy!


Tak to właśnie dziś jest ten dzień kiedy będziecie mogli zobaczyć jakie sesje przygotowaliśmy dla Was na tegoroczny MTS 2008.

Możliwość budowania harmonogramu zostanie udostępniona dla wszystkich już w południe.

Dzięki temu każdy z Was (kto oczywiście zarejestrował się na MTS i zapłacił za udział) będzie mógł wybrać sobie sesje najbardziej mu odpowiadające.

Bardzo mnie ciekawi czy będziecie mieli jakieś uwagi do samego harmonogramu. Ciekawi mnie to, bo w tym roku to ja miałem przyjemność układać cały harmonogram. Najważniejsze dla mnie było aby jak najmniej sesji z tej samej dziedziny pokrywało sie o tej samej godzinie. Mam nadzieję, że udało mi się to zrealizować.

Ważne informacje

Aby skorzystać z aplikacji konieczne jest zalogowanie się na stronie Twój MTS.

Dodanie sesji do harmonogramu nie jest jednoznaczne z rezerwacją miejsca na tej sesji. Rezerwacja miejsc na wybrane sesje następuje dopiero w momencie zaakceptowania całego harmonogramu (po naciśnięciu przycisku „Zatwierdź harmonogram”) i otrzymaniu odpowiedniego potwierdzenia na ekranie.

Ostrożnie i rozważnie wybierajcie sesje, a zwłaszcza akceptujcie cały harmonogram, bo po jego zatwierdzeniu nie będzie już możliwości jego modyfikacji.

Pamiętajcie też, że liczba miejsc na poszczególne sesje jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń (tworzenia harmonogramów).

Co ja polecam?

Ja oczywiście zachęcam do zapisania się na moją sesję o bezpieczeństwie środowiska wirtualnego, którą będę miał pierwszego dnia o 11:20.

Z pozostałych sesji koniecznie chciałbym obejrzeć:

 • 2 sesje Rafała Łukawieckiego dla specjalistów IT,
 • sesję Patryka Góralowskiego o Windows 7
 • 2 sesje Rafała Rumiana o tym jak działa Microsoftowy dział IT
 • sesję Johna Craddocka o NAP
 • 2 sesje Ralfa Schnella (to ITE z Niemiec)
 • sesję Mariusza Jarzębowskiego i Patryka Góralowskiego o wybranych przykładach innowacji firmy Microsoft (Live Labs i Research)

Normalnie gdybym miał pełne dwa dni czasu (niestety będę miał sporo dodatkowych zajęć – o tym wkrótce) to na pewno obejrzałbym też:

 • sesje Tomka Onyszki o AD
 • sesje Grześka Tworka z bezpieczeństwa i backupu
 • sesje Marka Pyki i Damiana Świderska o SCVMM
 • sesje różnych osób o Hyper-V
 • sesje kpt Łapińskiego z ABW o bezpieczeństwie 🙂

Ale oczywiście to Wy sami zdecydujecie o tym co będzie ciekawego dla Was na MTS!

Comments (2)

 1. Anonymous says:

  Wczoraj napisałem informację o tym, że ruszyliśmy z harmonogramem konferencji. Czemu więc dziś znowu

 2. Tadzislaw says:

  Zaryzykowałem i zapisalem sie na twoja sesję 😉

  Mam nadzieje, że zapisy video każdej sesji bedzie mozna poźniej obejrzeć, bo jest kilka sesji, które warto zobaczyć, posłuchać lecz niestety pora sie nakłada.

Skip to main content