Multimedia w FY09


Tak jak obiecałem w moim ostatnim poście przed urlopem – w roku finansowym 2009 (który zaczął się 1 lipca) planuję pewną część moich dni pracy poświęcić na bardziej multimedialne przekazy tego o czym chciałbym opowiedzieć.

Wydaje mi się, że takie podejście jest dobre i dla osoby przekazującej (mnie) i dla słuchacza (Was).

Krótkie filmiki pozwalają rzucić na nie okiem w wolnej chwili (postaram się, aby nie miały więcej niż 10 minut) a jednocześnie przekazują pewną określoną dawkę wiedzy i to w sposób, który bardziej przemawia (przynajmniej do mnie) niż na przykład 10 screenshotów i do tego 3 strony opisu.

Tak więc możecie się spodziewać w najbliższym czasie różnych moich produkcji. Mam nadzieję, że po pierwsze trafię w tematykę, która Was zainteresuje i po drugie, że moje wystąpienia tego typu będą dobrze przyjęte.

Każde takie wystąpienie (i webcast lub screencast) będę opisywał w blogu osobnym postem, pod którym będziecie mogli wypowiedzieć się zarówno na temat merytoryki prezentacji jak i oczywiście sposobu przekazania tej wiedzy.

Mam nadzieję, że z Waszych uwag będę czerpał sporo nauki i kolejne produkcje będą coraz lepsze.

Więc tylko proszę o łagodne potraktowanie mnie na początku (chociaż oczywiście krytyka jest bardzo mile widziana – równie miło jak dobre słowa).

Lada moment pojawi się pierwszy wpis z pierwszą produkcją multimedialną. Każdy taki post będę na początku w tytule oznaczał literką [M] + każdy post będzie oznaczony tagiem multimedia – tak aby łatwo można było później szukać sobie moich produkcji.

No więc do zobaczenia 🙂

Comments (0)

Skip to main content