TechNet Edge i mój film


Dostałem dziś wewnętrzny newsletter informacyjny dotyczący portalu TechNet Egde, który publikuje materiały multimedialne dla specjalistów IT.

I muszę się Wam pochwalić, że okazało się, że na drugim miejscu wśród najczęściej oglądanych materiałów filmowych w kwietniu był film z moim skromnym udziałem.

Ja ten film pokazywałem Wam już w poście TechReady zakończone, ale wtedy sam wrzuciłem sobie ten film. Po jakimś czasie film został opublikowany na TechNet Edge i do tej pory obejrzało go ponad 4000 osób.

A filmik jest bardzo prosty – o tym jak używać narzędzi, które mamy pod ręką, a o których nie zawsze wiemy że są. Ja opowiadałem o Snipping Tool w Windows Vista jako narzędziu do robienia zrzutów ekranu. Inni ITE z różnych części świata opowiedzieli o innych ciekawych rzeczach.

Jeśli jeszcze nie widzieliście tego filmu to możecie go obejrzeć na TechNet Edge – trwa tylko 5 minut.

Jako ciekawostkę powiem Wam, że numerem jeden w kwietniu był film o robotach w serwerowni, o którym też pisałem, a który był oczywiście primaarpilisowym żartem.

Comments (1)

  1. IroeN says:

    Narzędzie Wycinanie – jedna z najciekawszych opcji jakie się w Viście znalazły 🙂 z punktu widzenia codziennych zadań. Trzeba tylko pamiętać, że to część oprogramowania tabletowego (jak ktoś próbował odchudzić swoją Vistę to już to wie ; )).

Skip to main content