Po konferencji C2C – rewelacja!


Tak, wiem że trochę czasu minęło i na dodatek impreza nie była typowo ITProsowa, ale warto o tym wspominać jeszcze przez jakiś czas.

Otóż 5 kwietnia (w sobotę) w polskim oddziale Microsoft odbyła się konferencja C2C (Communities to Communities).

Co w niej takiego nietypowego?

Ano to, że w całości została zorganizowana przez społeczności. To ludzie ze społeczności przygotowali pomysł, plan, tematykę, prezenterów (w tym kilku bardzo znanych na światowych rynkach) i całą resztę.

Z naszej strony (Microsoftu) dorzucliśmy się salą, drobną pomocą przy logistyce i pizzą dla uczestników – cała reszta to tygodnie pracy ludzi ze społeczności.

Ale efekty przeszły chyba wszystkie oczekiwania.

Miałem okazję pojawić się na chwilę w sobotę i okazało się, że na 200 miejsc pojawiło się myślę 90% osób – co na Warszawę, dzień wolny od pracy i bezpłatną konferencję jest bardzo nietypowe.

Do tego słyszałem już o pierwszych ocenach sesji i powiem Wam, że również są świetne – bo naprawdę bardzo wysokie.

W samym sesjach nie miałem okazji uczestniczyć, bo na miejscu byłem z moim małym 10-miesięcznym ITProsem Tomkiem, ale rozmawiałem z kilkoma osobami i byli naprawdę zadowoleni.

Więcej informacji pokonferencyjnych (w tym opinii uczestników) możecie poczytać na specjalnie przygotowanej stronie Po konferencji. To też dobry pomysł organizatorów, żeby zebrać na stronie konferencji linki do wszystkich znalezionych opinii.

No cóż – dziewczyny i chłopaki – chylę czoła! Jeśli mogę jakoś pomóc przy podobnej imprezie dla ITPro – to jestem otwarty.

Comments (1)

  1. Jarosław Dobrzański says:

    Mam nadzieję, że w tym roku też będzie to udana impreza 🙂

Skip to main content