Będzie okazja nas ocenić!


I dziś zaczęło się...

Nie wiem czy macie świadomość, ale od jakiegoś czasu badana jest satysfakcja Klientów z naszej firmy. Badanie to odbywa się na całym świecie, w tym oczywiście w Polsce też. I co ważne - uwagi jakie zbierane są podczas takiego badania mają realne przełożenie na to co my, jako Microsoft, robimy później w kolejnym roku.

Ja o tym nie wiedziałem, bo na przykład w zeszłym roku na wiosnę (kiedy nie pracowałem jeszcze w Microsoft) nikt do mnie w tej sprawie się nie odzywał.

Jak wygląda badanie?

Do losowo wybranej grupy Klientów zostanie wysłane zaproszenie do wzięcia udziału w ankiecie oceniającej współpracę z firmą Microsoft w Polsce.

Wiadomość e-mail z zaproszeniem do badania prowadzonego przez firmę Ipsos zostanie wysłana z domeny: @satisfaction.ipsos.com.

Jak już dostaniecie taki zaproszenie to BARDZO proszę Was o poświęcenie chwili czasu na zgłoszenie swoich przemyśleń (tych pozytywnych i negatywnych).

Dlaczego to takie ważne?

I pewnie sobie teraz pomyślicie - no dobra wypełnie ankietę, ale co z tego będzie realizowane? Przecież wypełniam takich ankiet setki (nie tylko z Microsoft).

Otóż jest to jedna z ważniejszych form wprowadzania zmian w kontekście naszej pracy i tego co robimy dla Was.

Analizując wypowiedzi Specjalistów IT z minionych lat wprowadzonych zostało naprawdę kilka ciekawych zmian, o które postulowaliście w tych badaniach.

Udało się m.in. rozwinąć bazę wiedzy technicznej oraz centrum pobierania produktów do celów testowych. Stworzony został portal z objaśnieniem licencjonowania, a także położyliśmy większy nacisk na kwestie bezpieczeństwa.

Na podstawie sugestii cały czas staramy się dostarczać potrzebne Wam informacje, m.in. poprzez portal TechNet, czy też poprzez wsparcie społeczności zainteresowanych technologiami Microsoft (np. www.wss.pl). Ponadto podejmujemy szereg innych inicjatyw, wypływających ze zgłaszanych przez Was potrzeb.

Wiecie już dlaczego to takie ważne!

Mam nadzieję, że komuś z moich czytelników trafi się takie zaproszenie. Dajcie znać jak nas oceniliście 🙂

Comments (3)

 1. Cieszę się, że podejście się podobało i ankieta była faktycznie niesprawiająca problemu.

  Dzięki również za poświęcenie tej chwili czasu na jej wypełnienie – podziękowanie zwłaszcza w imieniu całego Zespołu TechNet 🙂

  O wnioskach z badania i działaniach, które chcemy podjąć na ich podstawie będziemy pisać pod koniec czerwca.

 2. iroen says:

  W Poznaniu ciekawe było zakończenie konferencji 🙂 O 17.15 w trakcie ostatniej prezentacji sala dosłownie ożyła – projektor schował się w suficie podwieszanym, rolety się odsloniły a swiatla zapalily na 100 %. Jednym słowem inteligentny budynek uznał, że jak na jeden dzień to już wystarczy ; )

  Sama konferencja całkiem ciekawa – szczegolnie prezenter z comarchu i dcs – tak trzymac 🙂

  Oby tylko materiały z prezentacji zostały udostępnione – niestety z ubieglorocznych DevDays – pomimo zapowiedzi – nie udostępniono prezentacji.

 3. A.Benedykt says:

  Jakiś czas temu dostałem zaproszenie (takie jak powyżej) i informację z jakiego adresu przyjdzie link. IMHO bardzo dobre podejście. Dzisiaj przyszła ankieta, którą już wypełniłem 🙂 podobało mi się, że dostosowuje się do podawanych odpowiedzi oraz to, że wypełnienie ankiety nie trwało pół godziny a jedynie 5-10 minut . Teraz czekać jak zmieni się firma Microsoft pod wpływem ankiet 🙂

Skip to main content