Vista SP1 w TechNet i MSDN


Tak jak już zapowiadałem wcześniej, dodatek Service Pack 1 do Visty miał się na dniach pojawić dla subskrybentów TechNet oraz MSDN.

I jak mówiłem miało się to stać jeszcze przed końcem miesiąca - i proszę - SP1 jest gotowy dla Was.

Zachęcam wszystkich posiadaczy subskrybcji TechNet (i MSDN) do pobrania tego SP1 i sprawdzenia jak zmienia się zachowanie Visty po jego instalacji.

I muszę na koniec dodać, że my - ITE z całego świata - naprawdę myślimy o Was i staramy się robić wszystko (łącznie z ostrzejszą dyskusją z grupami produktowymi), aby decyzje podejmowane w Microsoft w zakresie Waszych codziennych działań były bardziej racjonalne, logiczne i zrozumiałe.

Jak widać czasami się to udaje 🙂 I obiecuję, że nie będziemy ustawali w tych naszych działaniach.

No to miłych zabaw z SP1 życzę, a osobom nie posiadającym subskrybcji TechNet (swoją drogą - można jedną z nich wygrać w Quiz2008) niestety muszę powiedzieć, aby uzbroili się w cierpliwość do połowy marca.

PS. Jutro mam rano ciekawe spotkanie w Seattle. Bill Gates będzie chciał na pewno powiedzieć coś ciekawego do pracowników Microsoft - a będzie to podobno jedno z ostatnich jego publicznych wystąpień. Więc pewnie parę słów też i ja napiszę.

Comments (1)

  1. Krzysztof says:

    Mariusz domyślam się, że SP1 nie został jeszcze wydany po polsku. Więc moje proste pytanie brzmi, kiedy będziemy mogli pobrać SP1 po polsku?

Skip to main content