Masz pytanie do Product Managera?


W ciągu najbliższych dwóch tygodni na blogu może się pojawić trochę mniej wpisów, a do dlatego, że czeka mnie 2 tygodniowy wyjazd.

Połowę wyjazdu spędzę prywatnie w Chicago, natomiast druga połowa to wizyta na naszej wewnętrznej konferencji dla osób technicznych.

I to w tej sprawie ten post. Otóż według mojego grafiku będę miał możliwość spotkania się na małych sesjach z grupami produktowymi z korporacji.

I oczywiście będę miał możliwość zadawania pytań wprost do Technical Product Managerów. I tu miejsce popisu dla Was.

Jeśli macie jakieś pytania, na które ciężko było Was uzyskać odpowiedź, albo macie pytania dotyczące przyszłości produktów to jest to idealna okazja do tego. Zachęcam więc do zostawienia pytań w komentarzach lub podesłanie ich do mnie mailem.

Postaram się zdobyć odpowiedzi na wszystkie pytania, chociaż oczywiście po pierwsze nie mogę zagwarantować że to się uda na 100%, a po drugie nie mogę zagwarantować, że uzyskane odpowiedzi będą miały status inny niż "confidential".

Ale spróbować zawsze warto.

Także do 17 II na blogu może się dziać trochę mniej (zwłaszcza od 4 do 9 lutego - kiedy mam urlop), ale będzie to oczywiście chwilowe 🙂

Comments (12)

 1. Anonymous says:

  Tak jak już Wam obiecałem – zebrałem odpowiedzi na Wasze pytania , które zadaliście w komentarzach.

 2. Anonymous says:

  Pisałem ostatnio o wypuszczeniu wersji RTM zarówno dla Windows Server 2008 jak i Windows Vista SP1. I

 3. Anonymous says:

  Dziś zakończył się dla mnie pierwszy dzień konferencji TechReady – wewnętrznej konferencji Microsoft,

 4. @siudek: to pewnie lezy u podstaw podejscia do systemu w wersji Core – czyli brak obslugi kodu zarzadzalnego z powodow bezpieczenstwa. Ale pytania faktycznie podczas ITAD sie pojawialy non stop, wiec jesli bedzie okazja to i o to rowniez zapytam 🙂

 5. A ja mam takie pytanie.

  1.

  Do kazdej wersji Office 2007 mozna dokupic pakiet lokalizacyjny.

  Gorzej jest z Vista – tu brakuje takiego pakiet. Trzeba miec wersej Enterprise lub Ultimate – wtedy jest za darmo. Ale chyba nei powinno sie oganiczac dostepu do tego pakietu dla wersji np. bussines. Chocby za dodatkowa oplata powinno to byc dostepne.

  2.

  Czy planuje sie wprowadzenie BitLocker do Vista Bussines. Ten system jest rekomendowany dla biznesu przy zakupie nowych komputerow. Dziwne ze nie mozna tak kupioych laptopow chronić za pomoca BitLocker. Mysle ze znam odpowiedz ale dla mnie to bardzo dziwne podejscie do ochrony firmowych komputerow.

 6. Anonymous says:

  Lekki off-topic. Jutro rano, podobnie Mariusz Kędziora , wylatuję do USA na naszą wewnętrzną konferencję.

 7. basiaw7 says:

  to ja miałabym takie malutkie pytanie – czy a jeśli tak to kiedy Intelligent Application Gateway 2007 będzie dostępny jako osobne oprogramowanie do samodzielnej instalacji – a nie tak jak teraz sprzedawany tylko jako rozwiązanie zintegrowane od razu ze sprzętem?

 8. Siduek says:

  Ja tez miałbym jedno pytanie.

  Dlaczego w Server 2008 Core nie będzie .net i Powershell?

  Może będzie chociaż możliwość samodzielnego doinstalowania.

  Z tego co wiem wszyscy byli by z tego powodu baaardzo szczęśliwi 🙂

 9. Robert Stuczynski says:

  Basiu z tego co wiem to rozwiazanie ma byc dostepne w 2009 ale nie pamietam na jakiej stronie to przeczytalem. Moze Mariusz dowie sie wiecej.

 10. MG says:

  Za rok/2 lata na rynku HPC beda krolowaly procesory Manycore (http://en.wikipedia.org/wiki/Manycore_processing_unit). Jaka jest wizja MS w kwestiach licencjonowania
  (czy bedzie obowiazywalo to co w przypadku MultiCore?)? Co na to schedulery systemu/aplikacji – czy dadza rade obslugiwac tak wiele CPU? Ogolnie czy MS jest gotowy na ManyCore.

  Tutaj (ponizej) zbyt wiele informafcjii nie ma ;/

  http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=633F9F08-AAD9-46C4-8CAE-B204472838E1&displaylang=en

 11. Wojtek Lesicki (MSP) says:

  Co do Win2008 Core i PowerShella były plany, że miał wyjść w wersji  R2. Moje pytanie :  co z tymi planami ?

Skip to main content