ITAD – tak mnie oceniliście


Co prawda podsumowanie na temat moich występów na IT Academic Days już pisałem, ale dziś wszedłem w posiadanie pewnego arkusza Excela, w którym dostałem ładnie zebrane oceny moich wystąpień.

Po każdej takiej imprezie studenci wypełniali ankiety, w których oceniali poszczególnych prelegentów w kilku różnych aspektach (standardowych), czyli:

  • Przydatność informacji
  • Poziom techniczny prezentacji
  • Poziom wiedzy prezentera
  • Umiejętność przekazywania wiedzy

i oceniali te aspekty w skali od 1 do 9.

Wczoraj dostałem te oceny dla każdego prelegenta, na każdej (no może prawie każdej) uczelni. Innych danych raczej nie będę ujawniał - bo nie wiem czy prelegenci by sobie tego życzyli, ale swoje z chęcią tu podam. Dodam może tyle, że w ogólnej ocenie plasowałem się mniej więcej w środku stawki - nie ocenialiście mnie ani jakoś tragicznie ale też nie rewelacyjnie (w porównaniu do pozostałych prelegentów oczywiście).

No dobra - to poniżej wykres i tabelka z moimi ocenami.

itad2007_wykres

itad2007_tabela

Ja z nich jestem bardzo zadowolony, bo jak na pierwsze tego typu wystąpienia pomyślałem sobie, że będzie dobrze jak średnią generalną będę miał powyżej 7.0 - a tu się okazało, że średnia ta wynosi 7.95!

To chyba pozwala myśleć, że będziecie chcieli mnie jeszcze zobaczyć na Waszych uczelniach - gdzie oczywiście z chęcią się pojawię jeśli będzie taka potrzeba.

Comments (1)

  1. Robert Stuczynski says:

    Gratulacje Mariusze – dobra robota

Skip to main content