Centrum Bezpieczeństwa IT w Technecie


Jest mi niezmiernie miło poinformować Was (znowu jako pierwszych), że właśnie ruszyło Security TechCenter (lub jak kto woli Centrum Bezpieczeństwa IT) na polskich stronach TechNet.

To miejsce gdzie będą się w jednym miejscu pojawiać ciekawe artykuły związane z bezpieczeństwem w bardzo szerokim zakresie - bo zarówno związane z wieloma konkretnym produktami (Windows Server, Vista, Office, Exchange, SQL) jak i ogólne artykuły o bezpieczeństwie.

Na starcie mamy dla Was ponad 50 artykułów (być może część już czytaliście na stronach TechNet) oraz plany, aby liczba ta rosła regularnie.

Muszę się nieskromnie przyznać, że w powstaniu tego TechCenter maczałem palce i to mocno. To ode mnie zależało i zależeć będzie to, jakie artykuły tam będą się pojawiały.

I tu też miejsce jest i dla Was - bo po pierwsze jeśli tylko macie jakieś propozycje artykułów lub tematów o jakich chcielibyście przeczytać to dajcie znać. Ja postaram się albo znaleźć takie artykuły dla Was (w amerykańskim Technecie) i je zlokalizować albo poszukać kogoś, kto taki artykuł będzie chciał napisać.

I tu pojawia się "po drugie" - bo jeśli tylko macie ochotę sami napisać jakiś artykuł o bezpieczeństwie (dowolnego produktu lub w ogólnym pojęciu) to jestem również otwarty na sugestie. Dzięki temu będziecie mieli szansę zaistnieć w polskim Technecie. Na starcie jest tylko jeden warunek - aby Wasz artykuł ukazał się powinniście legitymować się certyfikatem MCSE.

Mam nadzieję, że nowe TechCenter Wam się spodoba. A jeśli nie to z chęcią wysłucham wszelkich uwag, aby poprawić je zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Miłego czytania!

Przejdź do TechNet Security TechCenter

Comments (0)

Skip to main content