Quiz2008 – oficjalny start


Kto regularnie czyta mój blog, ten już widział jak dwa razy wspominałem o Quiz2008 (pierwszy raz o nieoficjalnym starcie, drugi raz o uruchomieniu quizu na nowej platformie). Wszystkim, którzy jeszcze nie wiedzą co to - proponuję zapoznać się z tymi dwoma poprzednimi wpisami, a tych zaznajomionych już nie zanudzam.

Informacja jest prosta i krótka - dziś Quiz2008 startuje oficjalnie. Zmieniła się trochę strona (wygląd), pojawiło się kilka dodatkowych informacji organizacyjnych, pojawił się pełen spis nagród, trochę informacji o samym przebiegu konkursu. Naprawdę warto po pierwsze zajrzeć i poczytać, a po drugie i najważniejsze - naprawdę warto się zarejestrować.

Będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja do sprawdzenia swojej wiedzy związanej z nowym Windows Server 2008. A żeby zdobyć tą wiedzę można:

To z tych trzech źródeł wiedzy będą przygotowywane pytania dla specjalistów IT.

A przy okazji zdobycia dodatkowej wiedzy, która na pewno przyda się Wam w przyszłości, będziecie mieli okazję wygrać sobie na przykład XBoxa czy subskrypcję Technet (i to w wersji płytowej) - czyli to co tygrysy lubią najbardziej!

Już widzę, że rywalizacja będzie naprawdę ciekawa i co ważne rywalizacja będzie ciekawa zarówno dla specjalistów IT jak i pasjonatów, którzy dopiero rozwijają skrzydła w tym temacie.

Więcej na stronie Quiz2008.pl

Comments (1)

  1. Anonymous says:

    Pozwolę sobię po raz kolejny wspomnieć o Quizie 2008 , w którym cały czas można się jeszcze rejestrować

Skip to main content