Roadshow MOST – dodatkowe miejsca


Może nie wszyscy wiedzą czym jest MOST, więc dwa słowa wstępu. Microsoft wraz z certyfikowanymi Partnerami Information Worker stworzyli Roadshow MOST (Microsoft Office System Technology) podczas którego prezentowane są najnowsze technologie w połączeniu z biznesem. Podczas konferencji można dowiedzieć się więcej z zakresu m.in.: Unified Communications, pracy grupowej, zarządzania wiedzą czy Enterprise Search.

Na konferencję rok rocznie miejsca kończą się w zastraszającym tempie. Może dlatego, że konferencja jest bezpłatna a jednocześnie przedstawia skondensowany obraz technologii możliwych do zastosowania w biznesie.

I w tym roku miejsca rozeszły się jak ciepłe bułeczki i wiele osób sygnalizowało mi (zarówno na WSS.pl jak i osobiście w mailach), że już na drugi, trzeci dzień po wysłaniu zaproszeń i ogłoszeniu tego na portalach miejsc nie było w niektórych miastach. Zrobiliśmy co się dało i zorganizowaliśmy dla Was dodatkowe miejsca. Więc ponownie możecie zajrzeć na stronę konferencji i zobaczyć w których miastach jeszcze można się dorejestrować.

Seminarium dotyczy produktów takich jak: Exchange Server 2007, Office SharePoint Server 2007, Office Communications Server 2007 czy Search Server 2008.

Więcej informacji o konferencji znajdziecie na stronach Technetu. Tam też możecie się zarejestrować, do czego serdecznie zachęcam.

PS. Jak już można zauważyć po raz kolejny - staram się żeby w blogu pojawiały się wcześniej informacje, które do publicznej wiadomości podawane są chwilę później. Mam nadzieję, że to zachęci stałych czytelników do regularnego czytania bloga, a tych nowych do zapisania się do subskrybcji RSS na przykład.

Comments (0)

Skip to main content