Quiz2008 – już na WS2008 i SQL2008


Pamiętacie jak pisałem, że w lutym ruszy konkurs Grześka Tworka? Oczywiście nic się nie zmieniło - konkurs będzie.

Swoją drogą to tak naprawdę już sobie trwa, ale na razie jeszcze nieoficjalnie - Grzesiek zadaje codziennie jakieś pytania na rozgrzewkę, za które czasem rozdaje drobne nagrody (a to koszulka, a to książka) a czasami tylko mówi dobre słowo za dobrą odpowiedź. Możecie sami się sprawdzić przed startem konkursu.

Ale nie o tym głównie chciałem napisać. Grzesiek po pewnych sugestiach i zachętach z naszej strony postanowił zmienić platformę na jakiej zaczął tworzyć konkurs (czyli Windows Server 2003 i SQL Server 2005) na platformę, której premierę będziemy oczywiście mieli 27 lutego.

Całość od kilku dni działa już na Windows Server 2008 (w wersji RC1) oraz SQL Server 2008 (w wersji CTP) o czym zresztą sam Grzesiek napisał parę słów na blogu Technetowym. Sami przeczytajcie jakie wrażenia miał po tym wdrożeniu. W sumie najważniejsze jest to, że spróbował zainstalować nowe produkty w środowisku produkcyjnym, zdobył dzięki temu trochę doświadczenia i jak na razie nie zgłaszał mi problemów (poza kilkoma ciekawymi pytaniami podczas instalacji i konfiguracji) z działaniem tych systemów.

Comments (1)

  1. Anonymous says:

    Kto regularnie czyta mój blog, ten już widział jak dwa razy wspominałem o Quiz2008 (pierwszy raz o nieoficjalnym

Skip to main content