Second Shot przedłużony!


Na razie jeszcze półoficjalnie (bo oficjalne ogłoszenie pojawi się jeszcze dziś), ale z wielką radością chciałem Wam zakomunikować, że promocja Second Shot zostanie przedłużona aż do 30 czerwca 2008.

Na fali wielkiej popularności tej promocji korporacja postanowiła zrobić prezent ludziom i ulżyć im w podejściach do egzaminów.

Swoją drogą ja się bardzo cieszę, bo dwa egzaminy przede mną (do ścieżki MCSE), a do końca stycznia raczej nie udałoby mi się za nie zabrać. Dla mnie super wiadomość - mam nadzieję, że dla Was również.

I mam nadzieję również że nie będzie problemów, że powiedziałem o tym ciut wcześniej, ale jednak chciałbym dawać znać moim czytelnikom (tak - właśnie Wam) trochę wcześniej o ciekawych rzeczach o których ja wiem trochę wcześniej 🙂 

Aktualizacja
15.01.2008 15:25
Jak ktoś dobrze zwrócił uwagę w komentarzach - promocja owszem trwa do 30 czerwca, ale do 30 czerwca trzeba podejść do egzaminu, natomiast sama rejestracja (i otrzymanie kodu zniżkowego) możliwa będzie do 31 maja. A dziś może jeszcze nie pojawić się oficjalna informacja, bo dziś dostaną ją dopiero ośrodki szkoleniowe. Do Was teoretycznie dotrze ona 21 stycznia 🙂

Comments (13)

 1. Anonymous says:

  Z tego co wiem – dzięki moim występom na IT Academic Days , zyskałem conajmniej kilku stałych czytelników

 2. @Bogusław: Z tego co wiem to na stronach Prometrica można podać tylko jeden kod na raz. Myślę że można próbować łączyć te promocje dzwoniąc do ośrodka w którym chciałbyś zdawać egzamin. Ewentualnie zawsze można też zadzwonić do Prometrica bezpośrednio. Ja jakby nie jestem pewien na 100%, że można łączyć te promocje, ale wydaje mi się, że jest to jak najbardziej możliwe.

  Cieszę się też, że mogłem tym newsem ucieszyć dzisiaj kilka osób 🙂

 3. @Mariusz: Przy egzaminach akademickich nie można korzystać z tego typu voucherów o których piszesz.

  W tej chwili najkorzystniejsza oferta dla rynku akademickiego to 130 PLN za egzamin. Więcej informacji uzyskasz w ośrodkach – na przykład opis jest na stronie ABCDaty (http://edukacja.abcdata.pl/egzaminy/ms.html)

 4. @Jacek: Faktycznie promocja jest przedłużona do 31 maja – trochę żle opisałem że do 30 czerwca, bo do tego czasu musisz zdać egzamin, a zapisać się (dostać kod promocyjny) będzie można do 31 maja. Zaraz poprawię newsa.

 5. Łukasz Foks says:

  Świetna wiadomość!  

  Pozdrawiam/Best regards

  Łukasz Foks

  "Serwer w domu!’ – Windows Home Server Blog

  http://www.itcore.pl/Blogs/Pages/Blog.aspx?blogID=17

 6. basia says:

  Dzięki Mariusz to super wiadomość 🙂 teraz przynjamniej mniej stresowo pójdę zdawać egzaminy z Exchange

 7. Bogusław Faja says:

  Witam,

  świetna informacja, ale jest jednak jedno "ale":

  mam vouchery na 32% zniżki (na forum wss.pl możesz przeczytać na ten temat). Czy jest jakaś szansa połączenia tych 2 promocji? Jak wpisywałem nr. jednej, to drugi znikał. (Strona prometic).

  BTW: więcej takich newsów na początek dnia 🙂

  pozdrawiam,

 8. eth_0 says:

  Qool, nawet nie wiesz jak mnie ten news dziś ucieszył…

 9. theos says:

  suuuper sprawa 🙂 a ja sie martwilem ze zanim moje training kity przyjda to bedzie po styczniu juz :)))))

  dziekI! za mily poczatek dnia!

 10. Jacek-01 says:

  Bylem wlasnie w osrodku w Holandii i powiedzieli mi ze dostali wlasnie maila ze promocja przedluzona do 31 maja.

  Wlasnie mi przyslali formularz.Tutaj calkowity koszt egzaminu 200 EUR!!!!!!!!

 11. Mariusz says:

  Być może ktoś z Was będzie znał odpowiedź na moje nietypowe pytanie. Chodzi o egzaminy w wersji akademickiej, czyli np. 72-290 zamiast 70-290. Czy na taki egzamin mogę skorzystać z vouchera, np. z Training Kit’a? Wiadomo, że MS nie pozwala na łączenie promocji, ale czy nie jest tak, że dla egzaminów 72, ich cena jest traktowana jak bazowa, od której można uzyskać zniżkę dzięki voucherom?

 12. Mariusz says:

  Dziękuję za rzetelne informacje imienniku. 🙂 Właśnie tam zapisałem się dzisiaj na egzamin. Za tydzień powalczę o tytuł MCP.

 13. Robert Stuczynski says:

  Z tego co dowiedzialem sie w ABCData to nie ma szans na polaczenie vouchera prometrica z SS 🙁 Niestety

Skip to main content