Quiz z Windows Server 2008


Dziś ruszyła rejestracja do quizu, który jest organizowany przez Grześka Tworka (MVP - Windows Security), a który to quiz będzie dotyczył najnowszego produktu Microsoft Windows Server 2008. Zasadniczy konkurs rozpocznie się 4 lutego i potrwa prawie do końca miesiąca.

Myślę, że autora nie muszę Wam przedstawiać, bo zapewne znacie go z wielu konferencji Microsoft, spotkań, artykułów w Technecie czy z forum WSS.pl. Grzesiek od zawsze zbierał wysokie noty za swoje wystąpienia na konferencjach i pisane artykuły - a to myślę gwarantuje Wam dobrą zabawę przy okazji tego konkursu.

Na czym będzie polegał konkurs? Codziennie (przez 5 dni w tygodniu) będą pojawiały się pytania (nie jedno a kilka), na które będzie tylko jedna poprawna odpowiedź. Proste? Owszem i co ważniejsze konkurs jest tak skonstruowany, że szansę na nagrody będą mieli zarówno specjaliści IT jak i amatorzy w tej kwesti. Ale wszystko tak naprawdę wyjaśni się w trakcie trwania konkursu.

Również w trakcie konkursu będzie możliwość zdobycia dodatkowych, bonusowych punktów o czym też pewnie się przekonacie już po starcie. Na razie nie zdradzam już nic więcej (sam też nie znam wszystkich szczegółów), ale zachęcam do rejestracji.

Dwa słowa o nagrodach - Grzesiek pisał, że będą to m.in. konsole XBOX 360 z zestawem gier, sprzęt (klawiatury, myszki itp.), oprogramowanie (od gier, po subskrypcje TechNet) czy vouchery na egzaminy plus oczywiście wspomniane wcześniej różne inne niespodzianki.

Zajrzyj na stronę Quiz 2008 i zarejestruj się już dziś, bo dla pierwszych zarejestrowanych osób Grzesiek przewidział gwarantowane nagrody niespodzianki.

Comments (3)

  1. Anonymous says:

    Od dzisiaj rusza rejestracja na quiz dotyczący Windows Server 2008. Sam quiz rusza 4.02 i będzie trwał

  2. Anonymous says:

    Pamiętacie jak pisałem , że w lutym ruszy konkurs Grześka Tworka? Oczywiście nic się nie zmieniło – konkurs

  3. Anonymous says:

    Kto regularnie czyta mój blog, ten już widział jak dwa razy wspominałem o Quiz2008 (pierwszy raz o nieoficjalnym

Skip to main content