Second Shot – korzystaj póki można


Mam nadzieję, że słyszeliście już nie raz o promocji Second Shot - ja też o tym pisałem, a na dodatek regularnie korzystam z tej promocji podczas mojej drogi do zdobycia certyfikatu MCSE.

Jak ktoś wie już co to Second Shot to zapraszam do następnego akapitu 🙂 W skrócie - to promocja polegająca na tym, że przed egzaminem certyfikacyjnym dostajecie kod, dzięki któremu możecie podejść do tego egzaminu i jeśli zdarzy się tak, że nie uda się Wam go zdać to drugi raz do tego samego egzaminu możecie podejść całkowicie za darmo.

A teraz ciekawostki... Nie wiem czy wiecie, ale w Polsce już 593 osoby skorzystały z promocji! To znaczy oczywiście że tyle osób zarejestrowało się, aby dostać swój kod promocyjny. I z tych 593 osób tylko 4 osoby faktycznie skorzystały z darmowej, drugiej szansy.

To naprawdę rewelacyjny wynik i moim skromnym zdaniem pokazuje, że promocja naprawdę oszczędza nam zdenerwowania i dużo lepiej zdaje się taki egzamin (mówię z autopsji!!!)

Kto jeszcze nie korzystał, a planuje zdawać egzamin (zwłaszcza jest to pomocne przy pierwszym egzaminie w życiu) niech się pospieszy, bo według wszelkich oficjalnych informacji promocja kończy się 31 stycznia 2008. A z tego co już zdążyłem usłyszeć od ludzi (zwłaszcza na wss.pl) to chyba najlepsza promocja jaką wymyślił Microsoft w zakresie egzaminów certyfikacyjnych.

I dla wytrwałych jeszcze jedna ciekawostka na koniec. Na liście krajów Europy Środkowo-Wschodniej jesteśmy na drugim miejscu (tuż za Rosjanami) w wykorzystaniu tej promocji i takie kraje jak Grecja (66 osób zapisanych), Węgry (101 osób) czy nawet Czechy (302 osoby) są daleko za nami. My Polacy jednak potrafimy wykorzystywać nadarzające się okazje najlepiej 🙂

Powodzenia na egzaminach życzę! I trzymajcie kciuki za mnie - bo mnie też czekają jeszcze 2 egzaminy.

Comments (2)

  1. Wydaje mi się, że tak – podejrzewam, że musisz zapytać o to ośrodek edukacyjny, ale wydaje się, ze postępowanie powinno być takie jak zawsze – czyli reejstrujesz się na egzamin podając numer kuponu zniżkowego, a dodatkowo w uwagach podając że chcesz korzystać z Second Shot.

    Nie wiem jak to jest w ośrodkach egzaminacyjnych, ale podejrzewam, że nie powinno być problemu – proponuję więc zadzwonić do tego który sobie wybierzesz… a jak będą problemy to daj znać to dowiem się więcej w tym temacie.

  2. Marisz bardzo interesujace statystyki.

    Ja mam jedno pytanie ktore juz Ci swoja droga zadalem kiedys emialowo. Czy jesli np. posiadam kupon znizkowy to czy moge go wykorzystac razem z SS? jesli tak to poprosze o malutka instrukcje. Z gory dziekuje

Skip to main content