Nové možnosti Internet Exploreru 9 pro gurmány


Patříte mezi část populace, která ráda experimentuje nebo si pochutná na dobrém jídle? Pak byste si neměli nechat ujít novou funkci portálu Recepty.cz v kombinaci se systémem Windows 7 a Internet Explorerem 9.

Jediné, co musíte udělat, je stáhnout si ikonku Recepty.cz nebo záložku s otevřenou stránkou www.recepty.cz na hlavní panel systému Windows 7.

Pak můžete přes pravé tlačítko myši zobrazit nabídku, díky které se dostanete na jedno kliknutí myši do části webu, která vás zajímá. Je to jednoduché, zábavné a hlavně to šetří váš čas.

Kromě toho portál Recepty.cz připravil 10týdenní soutěž, kde můžete vyhrát mobilní telefon Samsung Omnia7 s operačním systémem Windoms Phone 7 nebo zajímavé doplňky do vaší kuchyně. Vše je pojaté zábavnou formou a jediné, co musíte udělat, je si připnout web Recepty.cz na hlavní panel systému Windows 7, v nabídce pravého tlačítka budete mít odkaz na soutěž, kde se dozvíte vše potřebné.

Další stránky s doplňující funkcionalitou, které si můžete připnout na hlavní panel systému Windows 7, najdete v galerii doplňků pro Internet Explorer

Comments (0)

Skip to main content