Finální verze prohlížeče Internet Explorer 9 ke stažení


 Internet Explorer 9

Od 15. března 2011 je dostupná ke stažení finální verze prohlížeče Internet Explorer 9 (IE9). Tato verze je určena pro všechny uživatele systému Windows Vista a Windows 7. Doporučujeme přejít na tuto poslední verzi, která přináší mnoho novinek a vylepšení pro každodenní práci s internetem. Jedná se zejména o:

  • Hardwarově akcelerovanou grafiku, díky které budou dnešní a budoucí stránky využívat možnosti vašeho počítače a tím poskytovat rychlejší a plynulejší odezvu.
  • Připnuté weby v systému Windows 7, díky kterým můžete přistoupit na své oblíbené webové stránky jediným kliknutím na hlavní panel. Dále pak můžete na dvě kliknutí myši získat přístup k nejčastějším úkolům nebo části vámi oblíbeného webu.
  • Oddělení konkrétní stránky prohlížeče a její zarovnání v systému Windows 7 tak, abyste mohli porovnávat 2 stránky vedle sebe.
  • Nové bezpečnostní funkce, které vás ochrání před útoky sociálního inženýrství a upozornní na nebezpečné programy při jejich stahování.

Ukázky nejzajímavějších aplikací a webů najdete na stránce www.beautyoftheweb.com, kde můžete také stáhnout finální verzi prohlížeče Internet Explorer 9.

Comments (0)

Skip to main content