E-mail a smsky od Seznamu vždy k dispozici


Nová funkce Internet Exploreru 9 (IE9) připnuté weby umožňuje přidat na hlavní panel systému Windows 7 libovolnou stránku. Stačí ji jenom vzít, přetáhnout na hlavní panel a následně ji můžete spouštět jako jiné programy. Můžete tak otevírat vaše nejoblíbenější stránky na jedno kliknutí z hlavního panelu systému Windows 7.

IE9 však přichází ještě s další novinkou, která umožňuje autorům stránek přidat další funkce. Díky tomu pak můžete některé akce na konkrétní stránce spustit na 2 kliknutí z hlavního panelu. Jednou z prvních vlašťovek mezi českými stránkami představuje e-mail od Seznamu.

Uživatelé některé z e-mailových adres @seznam.cz, @email.cz, @post.cz, @spoluzaci.cz, @stream.cz nebo @firmy.cz se jednoduše přihlásí do své schránky. V nabídce Nastavení > Pokročilé nastavení kliknou na položku Vytvořit Seznam odkazů a jejich e-mailová schránka se automaticky připne na hlavní panel systému Windows 7. Stejného cíle dosáhnete přetažením záložky otevřeného e-mailové schránky na hlavní panel. Jedná se o úkon na 2 sekundy. Pozor, tato funkce funguje pouze v systému Windows 7.

A jak to celé vypadá a funguje?

E-mail a smsky od Seznamu vždy k dispozici

Na hlavním panelu vám přibude ikonka Email od Seznamu. Na jedno kliknutí levým tlačítkem myši přejdete do svojí schránky. Když na stejné ikonce stisknete pravé tlačítko myši, objeví se vám rozšířená nabídka. V té budete moci vybrat dodatečné funkce, jako je přejít do složky doručená pošta, napsat SMS nebo nový e-mail. Vedle toho můžete taky začít procházet web v režimu InPrivate, kde se nezaznamenávají informace o navštívených stránkách a další údaje na daném počítači.

Návod, jak si přidat váš e-mail na hlavní panel Windows 7, najdete také přímo na stránkách Seznam.cz.

V případě, že jste vývojářem stránek, můžete přidat tyto funkce jednoduše i vy. Více informací pro vývojáře je uvedeno zde.

Comments (2)

 1. Mr Lisa James says:

  Potřebujete úvěr platit své účty, nebo Xmas úvěr a začít podnikat na vlastní pěst? Pokud ano, pak se zpátky přes e-mail: transferfunds00@hotmail.com

  Poznámka: Ujistěte se, že vaše reakce jsou předávány pouze na tento e-mail: ransferfunds00@hotmail.com

 2. Berry Smith says:

  Ahoj,

  Jste v nouzi úvěru ?? můžete dostat své problémy vyřešit při spuštění k němu. Jsem paní, Susan Randy. Z United stavu Ameriky, minulý týden Pondělí, jsem hledal úvěr platit za své účty, a tak jsem si sám do rukou různých podvodů a byl jsem podvody podle jiného
  věřitele, ne-li pro paní, Sadaih kdo je můj dobrý přítel zavést mě biskupa Berry Smith (CEO) Bishop Berry Smith půjčky doma, a on mi pomohl s půjčkou 500.000 kc bez stresu. Takže Moji dobří lidé na světě, můžete ho kontaktovat prostřednictvím e-mailu: bishopberrysmith@hotmail.com
  A nezapomeňte mu říci, že jsem vás seznámí s jeho společnost

Skip to main content