Jaké oblasti Web Slice nabízí sociální síť Netlog


Netlog je druhou největší evropskou internetovou sociální sítí. V zemích jako Belgie, Itálie, Rakousko, Švýcarsko, Rumunsko a Turecko je dokonce podle ComScore v počtu prohlédnutých stránek vedoucí sítí na trhu a v Nizozemí, Německu, Francii a Portugalsku zaujímá druhou příčku. Tento společenský portál je zaměřen především na mladé Evropany a je v současné době dostupný ve 20 jazycích včetně češtiny. Celkově má Netlog více než 60 miliónů členů, přičemž toto číslo každým dnem neustále narůstá. Netlog vyvinul unikátní lokalizační technologii zajišťující, že bude všechen obsah zeměpisně zacílen a přizpůsoben profilu každého člena. Některý obsah, jako třeba dostupné hry nebo aktuální zprávy o přátelích, jsou přitom zpřístupněny také přes oblasti Web Slice aplikace Internet Explorer 8. Pokud je uživatel přihlášen do své místní komunity, pak jsou oblasti Web Slice dokonce lokalizované.

Na českých stránkách Netlogu na adrese http://cs.netlog.com si tak v závislosti na kontextu, ve kterém se nacházíte, můžete aktivovat tyto oblasti Web Slice:

Oblasti Web Slice Netlog
  • Oblast Web Slice „Nové hry“ ukáže, jaké nové hry jsou na portálu k dispozici.
  • Oblast Web Slice „Nejvíce hrané hry“ zobrazí, jaké hry se v sociální síti zrovna nejvíce hrají.
  • Oblast Web Slice „Záznam přátel“ ukáže, jaké vztahy mezi přáteli byly v poslední době navázány.
  • Oblast Web Slice „Výkřiky přátel“ zobrazí nejaktuálnější výkřiky přátel tj. krátká sdělení typu „Na čem teď dělám“.

Pokud je nám známo, jsou na Netlogu připravovány další oblasti Web Slice (včetně jejich lokalizací do různých jazyků), například pro práci s profily uživatelů nebo s blogy, na sdílení záložek, fotografií a dalších souborů.

Comments (0)

Skip to main content