Autor


Dariusz Porowski Nazywam się Dariusz Porowski i pracuję w firmie Microsoft jako Senior Technical Evangelist w dziale Nowych Technologii (DX), w którym na co dzień odpowiadam za promowanie wiedzy technologicznej z zakresu infrastruktury Microsoft (Windows Server, Hyper-V, System Center, Azure). Przed dołączeniem do zespołu Microsoft przez sześć lat z rzędu byłem wyróżniany jako Most Valuable Professional (MVP) w kategorii Cloud and Datacenter Management. Jestem trenerem MCT oraz posiadam certyfikaty: MCSE, MCSA, MCITP i MCTS.

Przed podjęciem pracy w Microsoft pracowałem ponad 8 lat w firmach integratorskich jako architekt oraz konsultant infrastruktury, realizując projekty u klientów korporacyjnych w Polsce, Europie oraz regionie Bliskiego Wschodu.

Prywatnie jestem miłośnikiem gór oraz sportu – amatorsko uprawiam wspinaczkę, bieganie, kolarstwo oraz taniec.

Zapraszam do częstego odwiedzania mojego bloga i korzystania z jego zasobów. Jeśli chcesz skontaktować się ze mną to zapraszam na stronę kontakt, na której możesz skorzystać z formularza.

Czym zajmuję się w Microsoft?

Zachęcam Cię do przeczytania wpisu na blogu, który przybliża charakterystykę mojej pracy. Co robię jako Technical Evangelist od infrastruktury?

Gdzie mnie znajdziesz?

Feed Facebook Twitter GitHub Windows

Oświadczenie

Ten blog, jak wszystkie na nim moje wpisy i komentarze zawierają moje własne poglądy i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy mojego pracodawcy.

Skip to main content