Ponownie zostałem Microsoft Most Valuable Professional w kategorii Microsoft Project


W dniu dzisiejszym otrzymałem od firmy Microsoft maila, z informacją o tym, że ponownie zostałem wyróżniony tytułem Microsoft Most Valuable Professional (MVP) w kategorii Microsoft Project.

Jestem zaszczycony tym, że utrzymałem się w elitarnym gronie liczącym zaledwie 53 osoby na świecie (które posiadają tytuł Most Valuable Professional (MVP) w kategorii Microsoft Project). Ponieważ jestem obecnie jedyną osobą z tym certyfikatem w Polsce, więc wyróżnienie to jest dla mnie niezwykle zobowiązujące.

Dziękuję wszystkim tym, dzięki którym motywowali mnie do pracy i byli pomocni w utrzymaniu tego wyróżnienia!

MVP to tytuł nadawany przez Microsoft dla aktywnych członków społeczności skupionych wokół technologii tej firmy. Artykuł ma na celu przybliżenie programu, jego historii i procesów nominacyjnych.

Logo programu MVPMVP to tytuł nadawany przez Microsoft dla aktywnych członków społeczności skupiających się wokół wszelkiego rodzaju technicznych portali internetowych, blogów o tematyce IT, usenetu oraz grup spotykających się w celu wymiany doświadczeń związanych z IT.

Rozszyfrowując skrót MVP, otrzymujemy Most Valuable Professional, czyli „najbardziej wartościowy profesjonalista”. Najbardziej wartościowy dla społeczności.

(Źródło: http://www.wss.pl/baza-wiedzy/program-mvp-w-polsce,1338)

Więcej o programie MVP http://mvp.support.microsoft.com/.


Comments (0)

Skip to main content